امام عـلى عليه السلام فرمود: تدبير و آينده نگرى پيش از عمل، از پشيمانى ايمن مى سازد. غرر الحکم ج 1 صفحه 372صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اوقات شرعی

اخبار > نفرات برتر مرحله انتخاب مسابقات سراسری قرآن کریم و اذان کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام شد


  چاپ        ارسال به دوست

نفرات برتر مرحله انتخاب مسابقات سراسری قرآن کریم و اذان کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقاومه نماز پتروشیمی،  مسابقات مرحله انتخابی سراسری قرآن کریم  و اذان کارکنان شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

براساس این گزارش، شرکت کنندگان در این مسابقه قرآنی در رشته های قرائت، حفظ کل، حفظ 5 جزء، حفظ ۱۰ جزء و ترتیل، اذان، به رقابت پرداختند.

همچنین اسامی نفرات برتر رشته های مختلف مرحله انتخاباتی مسابقات سراسری قرآن کریم و اذان پس اعلام نتایج  هئیت داوران به شرح ذیل اعلام شد.

در رشته قرائت تحقیق محمد عساکره از پتروشیمی بوعلی سینا موفق به کسب رتبه نخست شد و سید محمدعلی پنج تنیان از پتروشیمی خراسان رتبه های دوم را به خود اختصاص دادند.

در رشته قرائت تحقیق این دوره از رقابت ها، مهرداد دادشی از هلدینگ خلیج فارس  اول،  حسن حلافیان از منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر دوم و  ابراهیم صوفی از پتروشیمی مارون سوم شدند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم، حسن یزدانی فر از پتروشیمی بوعلی سینا مقام اول را به خود اختصاص داد و کوروش نراقی پور از ستاد مرکزی پتروشیمی و محمد درویشی از پتروشیمی کاویان به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

نعیم عسکری راد از پتروشیمی بوعلی سینا، جعفر زاهدی از پتروشیمی پردیس نیز در رشته حفظ ۱۰ جزء این دوره از مسابقات رتبه های اول تا دوم را کسب کردند.

علی منصوری از پژوهش و فناوری پتروشیمی هم در رشته حفظ ۵ جزء رتبه اول را کسب کرد و رتبه  دوم در این بخش سید امین هاشمی از پتروشیمی بوعلی سینا از سوی هیئت داوران معرفی شدند.

در رشته اذان نیز سعید کرمعلی از پتروشیمی مارون رتبه اول،  خیراله عثمان زاده از پتروشیمی بوعلی سینا رتبه دوم و سید حمید لطیفی از پتروشیمی پردیس رتبه سوم را کسب نمودند.

در بخش خواهران این مسابقات و در رشته قرائت تحقیق، خانم مریم رحیمی از پژوهش فناوری پتروشیمی  توانست اول شود.

در رشته قرائت ترتیل بانوان نیز، خانم فریبا سادات باور از پتروشیمی تبریز مقام اول را به خود اختصاص دادند.

 

 


١١:٠٠ - 1395/11/24    /    شماره : ١٥٠٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٨٠خروج