امام عـلى عليه السلام فرمود: تدبير و آينده نگرى پيش از عمل، از پشيمانى ايمن مى سازد. غرر الحکم ج 1 صفحه 372صفحه اصلی > اخبار 
منو اصلی
اوقات شرعی

اخبار > دیدار مشاور مدیرعامل با آیت الله صفائی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مشاور مدیرعامل با آیت الله صفائی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر

حجت الاسلام حائری زاده مشاور مدیرعامل به همراه حجت الاسلام اسماعیلی مسئول قرارگاه فرهنگی نفت در استان و حجت الاسلام شهابی نماینده فرهنگی منطقه عسلویه با آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر دیدار نمودند.

در این دیدار آیت الله صفائی بوشهری ضمن خرسندی از حضور حجت الاسلام آقای حائری زاده در این جلسه، هرگونه حمایت معنوی در راستای حفظ ارش های دینی و مذهبی را از اولویت های خود برشمردند و تأکید نمودند: بنای این دفتر مداخله در امور فرهنگی مجموعه نفت نیست اما این دلیل بر حمابیت نکردن از مجموعه نبوده و نخواهد بود ضمن اینکه گزارش های تلاش اعزه محترم و مسئولین این عرصه به دفتر ارسال می گردد و از اهم فعالیت های استان اطلاع کافی در دسترس می باشد.

حجت الاسلام آقای حائری زاده نیز ضمن گزارش مبسوطی در زمینه فعالیت یک ساله مجموعه فرهنگی و اقامه نماز، ارتقاء سطح علمی روحاینون را با توجه به نیازمندی این صنعت از اولویت های دفتر فرهنگی دانست.

 

در پایان حجج اسلام شهابی و اسماعیلی نیز به ارائه فعالیت های انجام شده در منطقه و استان پرداختند و این جمع صمیمی با بدرقه نمیانده محترم ولی فقیه در استان بوشهر از دفتر معظم له خداحافظی نمودند.


١٣:٤١ - 1396/09/14    /    شماره : ١٧٧٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٩خروج